Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ogłoszenia towarzyskie, jaki portal ?

ogłoszenia towarzyskie, jaki portal ?

W jaki sposób sprawdzać czy dodawane na portalu anonse towarzyskie są prawdziwe? Nie znam się na tym i nie chce później być zawiedzony, bo na spotkaniu będzie inna osoba niż ta, którą widziałem na zdjęciach.

gregBard

Posty: 3

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, dlatego poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma spore wymagania, ale nie ma problemów ze znalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

micko

Posty: 3

 
Jeżeli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, albowiem można łatwo dotrzeć do poprawnego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, jaka mi się najniezwyklej podoba.

rebeczka

Posty: 12

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Pożądane byłoby wówczas umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Yuri20

Posty: 2

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Znajomy często korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest bardzo zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, ale trzeba przyznać, że zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, ale teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bo miłe spotkanie by się na pewno przydało.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, natomiast również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Dyduś45

Posty: 13

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, zatem nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, natomiast u nas to w wielu przypadkach temat tabu, zatem akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

mack

Posty: 3

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane fotografie. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wówczas wiemy, iż naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

karmelaniolek

Posty: 17