Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Czy montaż dobrego systemu chłodniczego w sklepie przekłada się na kwestie ekonomiczne powiedzmy? Szukam dobrych materiałów, doświadczeń ludzi z branży. Jak możecie coś sensownego powiedzieć to proszę.

Yuri20

Posty: 1

 
Jestem zwolennikiem porównywania wycen, ale wycena też ci nie powie o jakości współpracy do końca. Też trzeba brać pod uwagę zaangażowanie i łatwość kontaktu, a pod tym względem https://aptherm.com/ wygrywa. Zawsze szybko odpisują i tłumaczą dość skomplikowane zagadnienia przez wyborem rekuperatora. Kolejna sprawa, że terminowo docierają i nigdy nie robią problemu, żeby się z czymś tam dyskretnie dopasować. Raz miałem serwis w biurze + spotkanie z klientami to siedzieli cicho i szybko zrobili, praktycznie nikt nie zauważył, więc doceniam tym bardziej.

labuh

Posty: 2

 
Można kombinować jeszcze z systemem stałego utrzymywania temperatury przez całą dobę. Przy wrażliwej technologii to już obowiązkowa sprawa.

czerwiński

Posty: 11

 
To teraz jedna z najwyżej ocenianych marek w regionie, jeżeli chodzi o dopasowanie klimatyzatorów. Praktycznie wszędzie ich widzę ostatnio ;)

Fanatyk

Posty: 12

 
Rekuperacja to jakaś tam inwestycja, ale Ci oszczędza na stolarce okiennej i na innych elementach wykończenia nieruchomości. Centralne dobrze zaprojektowane i wprowadzone praktycznie nie dają żadnych problemów serwisowych, dlatego warto się zainteresować.

herbuś002

Posty: 6

 
Serwis najlepiej ogarnąć u wykonawcy, bo przynajmniej masz stały kontakt i jakieś wskazówki eksploatacyjne na przyszłość, ewentualnie tańszą modernizację. Trzeba dobrego serwisu pilnować.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Wycena bezpłatna, więc i tak możesz porozmawiać na spokojnie. Ludzie właśnie nie do końca rozumieją, że technologia klimatyzacji/wentylacji w ostatnich latach mocno poszła do przodu i daje realne oszczędności w budownictwie pasywnym. Tutaj szukałbym wskazówek.

andzelikk

Posty: 3