Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Wizytówki kaszerowane, oferta ??

Wizytówki kaszerowane, oferta ??

Witam. Przeglądając internet natknąłem się na pojęcie letterpress. Możecie mi powiedzieć, na czym polega tego rodzaju usługa i czy możliwe jest jej zastosowanie w przypadku sporadycznych wydruków?

Klaudi

Posty: 16

 
O zaletach, jakie posiada lakier UV, dowiedziałem się podczas ubiegłorocznych targów. Wystawialiśmy się z firmą na powietrzu i pomimo deszczowej pogody nasze lakierowane materiały nie uległy zamoczeniu.

Hihi_WWW

Posty: 11

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie zarówno matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest lepszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

Ron

Posty: 23

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niezmiernie cieszy.

szybkiB

Posty: 14

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://lakieruv.firmynablogu.biz.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

Wegierek86

Posty: 25

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że coraz częściej mogę dostać je od przedstawicieli rożnych branż.

pawlooo56

Posty: 13

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały naprawdę bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, że zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

kosmetyczki

Posty: 16

 
Nie wszędzie, jak zamawiasz druk wizytówek, musisz mieć gotowy projekt graficzny. Bardzo często jest on wliczany w cenę druku. Wówczas masz pewność, że wszystko będzie współgrało i nie okaże się, że drukarka utnie jakiś napis bądź logo, bo ty zapomniałeś o ustawieniu odpowiedniego marginesu i spadów.

czaja

Posty: 21

 
Jeśli w letterpress użyjesz tego samego koloru, co barwa papieru, to dla niektórych osób może być to niewidoczne. A przecież reklama ma polegać na tym, żeby była jak najszybciej przyswajalna poprzez odbiorcę. Zatem raczej stosuje się kontrastowe kolory.

Spirek

Posty: 22

 
Według mnie jednostronny druk wizytówek lepiej jest postrzegany przez odbiorców. Zbyt dużo informacji na małej karteczce jest przecież niewskazane.

AAjaka!!

Posty: 22