Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Naprawa ploterów z Poznania - dobra firma ?

Naprawa ploterów z Poznania - dobra firma ?

Ostatnio awarii uległ mój ploter marki HP. Zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem będzie nabycie nowego czy może lepiej opłaca się oddać ploter do naprawy?

45_000

Posty: 9

 
W swoim życiu niesłychanie sporo razy korzystałem z serwisów oferujących naprawy ploterów i muszę Ci powiedzieć żebyś korzystał jedynie z serwisów specjalizujących się w ploterach konkretnej marki albowiem masz największą szansę na prawidłową naprawę urządzenia.

kosmetyczki

Posty: 15

 
W mojej opinii naprawa ploterów w renomowanym serwisie jest wręcz obowiązkiem w przypadku ich awarii a zakup nowego urządzenia jest kompletnie nieopłacalny.

Jacuś

Posty: 22

 
Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę urządzenia albowiem jest to zdecydowanie tańsze niż kupowanie nowego urządzenia wysokiej klasy. Naprawa lecz bardzo w wielu przypadkach wychodzi faktycznie bardzo tanio i należałoby wcześniej zapoznać się z kosztami naprawy.

mamamijaa

Posty: 13

 
Moim zdaniem nawet nie ma sensu zastanawiać się nad odpowiednim serwisem ploterów ponieważ serwis: http://ploter.info.pl jest najlepszym w całym Poznaniu. Korzystałem z wielu serwisów i jedynie ten w pełni profesjonalnie podszedł do naprawy i oprócz tego urządzenie naprawił bardzo szybko co dodatkowo zredukowało poniesione straty.

Ichigo

Posty: 25

 
Zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z niesprawdzonych serwisów ploterów ponieważ w przypadku niewłaściwie przeprowadzonej naprawy serwisy takie mogą narobić dużo szkód w urządzeniu.

olgaś56

Posty: 12

 
Masz oczywiście rację z tym, że nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednak zastanowić czy faktycznie za ten fakt warto aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, że zakup nowego plotera to duży wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

Acclaim

Posty: 16

 
Mój znajomy w sytuacji gdy jego ploter tak samo jak Twój przestał działać z dnia na dzień zdecydował się na jego naprawę i nie żałuje swojej decyzji bowiem zaoszczędził niezwykle mnóstwo pieniędzy a ploter działa jak nowy.

Lux-Mark24

Posty: 17

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci w kwestiach naprawy ploterów HP korzystanie jedynie z serwisów ploterów HP. Specjalizują się one jedynie w ploterach konkretnej marki przez co są w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ja w tego typu serwisach zawsze spotykałem się z bardzo fachową obsługą i rzeczową pomocą.

orient

Posty: 14

 
Zdecydowanie odradzam Ci zakup nowego plotera w przypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

Jacek1812

Posty: 17