Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Drukowanie 3d

Drukowanie 3d

Witam fanów druku 3D. Prowadzę mały biznes i chciałem sam zaprojektować elementy reklamowe dla swoich klientów, ale jak zobaczyłem na jakich kosztach stoję to się załamałem :)

Proszę o wskazanie firmy zajmującej się i projektowaniem i drukiem 3D jednocześnie!!

NanoTECH00

Posty: 15

 
Zajmuję się produkcją i sprzedażą wazonów. Stworzyłem własny pomysł, zleciłem prototyp w http://www.nds-3d.eu. Dostałem później „wydrukowany” wazon i teraz jest już w kategorii premium. Prawdopodobnie będzie hitem sprzedaży. To jest dopiero przyszłość współpracy. Model oczywiście plastikowy (gama ABS i PLA).

Bezi22

Posty: 23

 
Chciałem kupić bransoletkę, ale nie ma nigdzie takich kształtów specyficznych, jakich wymagałem. Poszedłem po rozum do głowy i zleciłem projekt specjalistom od druku 3D. Później przekazałem go do faktycznej realizacji. Mam teraz swój produkt na nadgarstku. Każdy mnie pyta skąd :)

Polecam drukowanie 3D!

usek

Posty: 28

 
Zamówiłem sobie do iPhone pokrowiec zaprojektowany i wykonany w technologii druku 3D. To niesamowite, jaka potęga w tym drzemie.

Klaudi

Posty: 20

 
Zajmuję się hobbystycznie, ale już od 10 lat modelarstwem. Ostatnio zleciłem zaprojektowanie modelu samolotu na podstawie moich materiałów firmie www.nds-3d.eu. Naprawdę dobra robota.

Teraz powoli już kompletuję materiały i będę kleił z ich technicznych rysunków.

345_@i

Posty: 20

 
Kupiłem drukarkę 3D, próbowałem samodzielnie coś zaprojektować, ale jeszcze nic mi normalnie nie wyszło (wady techniczne). Dopiero po kontakcie z http://www.nds-3d.eu i odbyciu spotkań dotyczących podstaw konstrukcji maszyn zacząłem myśleć poważnie o tym interesie.

mokwas

Posty: 19

 
Jeżeli chcesz poznać branżę od fundamentów proponuję Ci wybranie się na kurs do biura projektowego. Nauczą się podstaw mechaniki, fizyki, rysunku technicznego. Nawet przed studiami inżynierskimi taki kontakt się przydaje.

Spirek

Posty: 22

 
Mieliśmy w firmie inżyniera, który projektował w CAD, ale zawsze były później jakieś problemy zgłaszane przez wykonawców (branża motoryzacyjna). Dopiero, jak zleciliśmy to samo w biurze konstrukcyjnym www.nds-3d.eu dostaliśmy solidnie wykonaną robotę, za niższą cenę niż wynosi zatrudnienie pracownika. Do tego prototyp plastikowy w metodzie FDM. Już dwa lata podsyłamy im nowe rzeczy i jeszcze nie było kłopotu.

Hunka

Posty: 24

 
Mówi się, że druk 3D odmieni świat i każdy będzie mógł sobie wykonać dowolny sprzęt domowy. Już teraz na Allegro kupiłem niedawno breloczki i kilka gadżetów reklamowych mojego pomysłu :) Niestety mało solidnych biur projektowych jeszcze działa :(

2findme2

Posty: 24

 
Słyszałem, że w USA jakiś student wydrukował normalnie pistolet plastikowy. To dopiero zabawa :)

arko1916

Posty: 18