Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sesja rodzinna nad morzem, oferta

sesja rodzinna nad morzem, oferta

Robił ktoś z Was sesję rodzinną nad morzem? Jak to wyszło? Dużo to kosztuje? Zastanawiam się nad taką niespodzianką dla rodziny, bowiem jedziemy niedługo na wakacje. Przy okazji można byłoby zrobić coś oryginalnego.

nemiasty

Posty: 1

 
Osoby, jakie chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odnaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niezmiernie dobrze zna się na robieniu fotografii.

090913123

Posty: 2

 
Zdjęć każdy z nas ma niezwykle mnóstwo, niemniej jednak sami wiemy, które one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie fotografie wykonane poprzez profesjonalistę.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

namok

Posty: 3

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Mieliśmy zrobić sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy odszukać wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z doświadczonymi zdjęciami, zatem na nią czekam.

awertoss

Posty: 8